Dodany: 2010-07-13 09:04:36
 

Z myślą o najbardziej wymagających klientach oraz by sprostać ich wymaganiom powstała Restauracja Olsztyn Gardenia. Profesjonalny personel zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych, a także prowadzi catering. Restauracja Gardenia jest prowadzona przez profesjonalistów, ludzi, którzy dokładają wszelkich starań, by każda organizowana przez nich uroczystość, przebiegała, w jak najlepszej atmosferze i gwarantowała zadowolenie gości.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług restauracji? Przede wszystkim znajduje się w miejscu malowniczo położonym, otacza ją zieleń, co wykorzystują skrzętnie fotografowie, robiąc w jej pobliżu piękne zdjęcia. Restauracja Gardenia przyciąga uwagę również za sprawą niesamowitego wystroju wnętrz, dzięki któremu odbywającym się tu imprezom towarzyszy wspaniała i niepowtarzalna atmosfera.

 

Restauracja Gardenia czynna jest przez cały rok i odbywają się tu wspaniale przygotowane bankiety, wesela, komunie, uroczyste obiady i spotkania okolicznościowe. Można również liczyć na wspaniałą i bogatą ofertę z działu gastronomii, ku uciesze największych smakoszy serwowane są potrawy z kuchni polskiej i międzynarodowej. Z kolei dla degustatorów wszelkiego rodzaju trunków swoje usługi proponuje Coctail Bar.  

Co ważne, restauracja prowadzi również ofertę cateringową w plenerze. Dociera w każde miejsce, by przygotować zaplanowaną uroczystość, jak choćby piknik czy spotkanie w gronie rodzinnym.

  .

Nick: