Dodany: 2010-07-13 08:47:26
 

Hotel czy prywatna kwatera?Planując wakacyjny wyjazd musimy poważnie zastanowić się, gdzie zamieszkamy. Jeżeli od początku do końca planujemy wszystko sami, powinniśmy najpierw zrobić rekonesans, by zorientować się, jakie są możliwości zakwaterowania w miejscu, do którego jedziemy.

 

Najczęściej zadajemy sobie pytanie – wybrać Hotel Olsztyn czy może kwaterę u osoby prywatnej? Wszystko zależy od naszych możliwości finansowych. Pobyt w hotelu zapewne będzie droższy, jednak będzie również wygodniejszy. Czasami jednak prywatna kwatera jest bardziej praktyczna niż Hotel z powodu swojego położenia – jeżeli na przykład jedziemy w góry, to w mniejszych miejscowościach, z których bliżej wyjść na szlak, nie znajdziemy tam z pewnością hotelu.

 

No i jakby na to nie patrzeć – takie mieszkanie u kogoś wiąże się z ciekawymi wspomnieniami. Jest to jednak zdecydowanie mniej oficjalna atmosfera, więc sami musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego chcemy. Jeżeli jednak cenimy sobie niezależność i formalne załatwianie spraw – powinniśmy wybrać Hotel. Tak czy inaczej, nie zwlekajmy z podjęciem decyzji do ostatniej chwili – może się bowiem okazać, że przyjdzie nam albo przełożyć wyjazd na później, albo spać pod gołym niebem.

 

  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hotel czy prywatna kwatera?
Nick: