Dodany: 2010-07-13 08:42:13
 

Zbliżają się wakacje – planujemy samodzielnie wyjazd. Oczywiście musimy znaleźć odpowiednie miejsce zakwaterowania. Jeżeli pomyśleliśmy o tym odpowiednie wcześnie, możemy pozwolić sobie nawet na wynajem apartamentu.

 

Ale i tu zostaje jeszcze wybór, bo jak wiadomo Apartament apartamentowi nierówny. Mamy w końcu do wyboru kilka wariantów – od nas zależy, czy będziemy mieli taras albo saunę. Okazuje się, że nie zawsze wszystkie te dodatkowe atrakcje są warte pieniędzy, które trzeba za nie zapłacić. Jeżeli mamy do wybory Apartament z tarasem lub bez, najpierw sprawdźmy, jaki widok się z niego rozciąga – zdarzało się, że hotel olsztyn reklamował ów taras jako coś wyjątkowego, tymczasem goście przyjeżdżali i okazywało się, że mogą podziwiać ścianę sąsiedniego biurowca.

 

Wybierając Apartament warto też zastanowić się, czy istotnie będziemy potrzebowali świetnego sprzętu telewizyjnego – jeżeli bowiem mamy zamiar całe dnie spędzać poza hotelem, to po cóż nam koniecznie duży plazmowy telewizor, skoro patrzeć na niego będziemy raptem godzinę lub dwie? A cena znacznie się zmienia. Kiedy decydujemy się już na Apartament, sprawdźmy czy jest wyposażony w prywatną lodówkę i barek – to wyposażenie jednak bardzo potrzebne.

  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wybrać Apartament?
Nick: