Dodany: 2010-07-13 08:39:23
 

Dla tych, którzy cenią sobie luksus – Apartamenty.Znane z filmów hotele pięciogwiazdkowe zawsze cieszyły oczy takimi atrakcjami jak baseny, sauna, marmurowe posadzki, przestronne luksusowe wnętrza. Tym, co zdaje się być najbardziej reprezentatywne dla takich hoteli, są Apartamenty.

 

Ich wyposażenie jest znacznie bogatsze niż w standardowych pokojach. Znajdziemy tu wszystko, czego będziemy potrzebować – na przykład prywatną lodówkę i barek. Oprócz tego, do apartamentów przypisane są oddzielne łazienki, na co nie zawsze możemy liczyć wynajmując zwykły pokój. Żeby tego było mało nie są to łazienki zwykłe – są one zwykle zaopatrzone we wszelkiego rodzaju nowinki techniczne. No a do tego często sauna i taras z ciekawym widokiem. Apartamenty to także profesjonalnie zaprojektowane wnętrza.

 

To co nas uderza, to fakt, że większość wnętrz jest jedyna w swoim rodzaju – nie są to masowo urządzane pokoje, których wystrój nie różni się niczym od tego, który zobaczymy w kolejnych dziesięciu pomieszczeniach. Nareszcie Apartamenty to renoma. Sama nazwa sugeruje, że oto mamy przed sobą coś luksusowego – świadomość tego sprawia, że czujemy się usatysfakcjonowani. Musimy tylko pamiętać, że po pobycie w takim apartamencie przyjdzie nam wrócić do rzeczywistości, toteż czy warto narażać się na taki nie do końca miły powrót? Warto – bo do domu zabierzemy ze sobą wspomnienia.

  .

Nick: