Dodany: 2010-07-13 08:20:59
 

Za każdym razem kiedy wyjeżdżamy do nowego miejsca – czy to w podróży, czy to nawet na kilka miesięcy, oglądamy Kwatery. Są to miejsca naszego tymczasowego zakwaterowania nieco inne niż hotel olsztyn.

 

W zależności od tego, na jak długo chcemy takowe miejsce wynająć, powinniśmy się kierować odpowiednimi kryteriami. Jeżeli szukamy miejsca zamieszkania na kilka dni tylko, to powinny zainteresować nas przede wszystkim tanie Kwatery. Kilka dni jesteśmy w końcu w stanie się pomęczyć, natomiast zupełnie inaczej sytuacja wygląda, gdy szukamy miejsca na dość długi okres czasu – wtedy musimy brać pod uwagę raczej jakość niż cenę. Wtedy wybór wymaga też dłuższego namysłu i ostrożności.

 

Wybierając Kwatery na dłużej, przede wszystkim sprawdźmy stan urządzeń sanitarnych w łazience i dostęp do ciepłej wody. Sprawdźmy, czy pomieszczenie jest dobrze ogrzewane, czy okna się otwierają i czy działają oświetlenie i gniazdka elektryczne. To jest absolutne minimum. W drugiej kolejności porozmawiaj z właścicielami i ustal już na początku zasady wynajmu – najlepiej ową dyskusję sfinalizuj podpisując umowę najmu. No i ostatecznie dobrze byłoby, gdyby odpowiadał nam wystrój wnętrza – wszak przebywanie w pomieszczeniu, które nas drażni, nie może skończyć się dobrze.

  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kwatery – na co zwracać uwagę przy ich wyborze?
Nick: