Dodany: 2018-01-23 09:28:58
 

Ubranie wieczorowe

Suknia wieczorowa to ubranie, które zakładamy na naprawdę wyjątkowe okazje. Czasami tylko na jedno czy dwa w roku wesela, a niekiedy na sylwestra, bal karnawałowy lub andrzejki szczecin. Każda kobieta chociaż raz w życiu wybierała wieczorową suknię.

Nie ma zazwyczaj potrzeby, by w naszej garderobie było wiele modeli tego typu. Wystarczy, jeśli na wieszaku wisi tradycyjna mała czarna, którą można założyć na wszelkie okazje, zmieniając jej styl i charakter za pomocą dodatków. Jeśli jednak lubimy bale i wielkie rauty a andrzejki Szczecin kojarzą nam się z balem na 100 par i tańcami przy orkiestrze do białego rana, powinnyśmy poświęcić więcej uwagi wyborowi kreacji. W wieczorowych koafiurach wskazane będą cekiny, brokat i cyrkonie – podczas wieczorowych przyjęć wręcz wskazana jest pewna doza przesady.

To właśnie wieczorowe suknie mogą mieć głębokie dekolty, wysokie wcięcia czy odrobinę przesadną ilość falban. Wybierzmy suknię stosowną do swojego rozmiaru i typu figury – modeli na rynku jest tyle, że każda z pań na pewno znajdzie cos dla siebie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubranie wieczorowe
Nick: