Dodany: 2018-01-23 09:12:06
 

Okazja do szaleństw

Każda okazja do zabawy jest dobra. Wie o tym każdy amator bali i tańców – czy to wesele, Sylwester, andrzejki szczecin czy Małanka – nie ma to znaczenia, grunt żeby się dobrze bawić.

Taki bal to zazwyczaj dobre jedzenie, doskonałe towarzystwo i tańce przy muzyce orkiestry do białego rana. Panowie w garniturach i panie w wieczorowych koafiurach wirują w rytm muzyki do białego rana. Alkohol leje się strumieniami, ale mało kto się upija, ponieważ procenty wyparowują z głów pod wpływem energicznego tańca. Na takie bale ni chodzi się samemu. Najlepiej skrzyknąć grupę znajomych i wynająć busa, by nas zawiózł lub odwiózł. Siedząc przy stolikach w znanym, zaufanym towarzystwie mamy gwarancję doskonałej zabawy. Nie planujmy sobie sztywnej godziny powrotu, dajmy się ponieść zabawie.

Na tego typu imprezę wato wziąć ze sobą buty na zmianę, ponieważ po wielu godzinach zabawy mogą nas zaboleć nogi. Niezależnie czy to bal sylwestrowy, Andrzejki Szczecin czy bal myśliwski, załóżmy nasze najlepsze wieczorowe stroje i bawmy się szampańsko do białego rana!

Dodaj nowy komentarz do artykułu Okazja do szaleństw
Nick: