Dodany: 2018-01-18 14:02:45
 

Iluzjonista na weselu?

Organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Tradycyjne polskie wesele to wielka impreza, którą niejednokrotnie organizuje się nawet na trzy lata do przodu. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik – idealna data, doskonała suknia, dopracowane menu oraz szereg atrakcji dla gości – na przykład animator, barman, iluzjonista czy zespół tancerzy.

Wszystko po to, by ten jedyny dzień w życiu na zawsze został w pamięci naszych gości. W organizacji wesela przydają się szczegółowe planery ślubne, które pomagają ustalić ramy czasowe dla synchronizacji poszczególnych elementów. Najwcześniej rezerwujemy salę weselną, fotografa i zespół, gdyż tutaj terminy są często zajęte na kilka sezonów do przodu. Na rok przed planowaną datą ślub trzeba ustalić szczegóły takie jak menu, szczegóły animacji, wynajem fotobudki czy innych atrakcji.

Jeśli nasza imprezę ma uświetniać barman albo iluzjonista, również należy zarezerwować u nich termin z odpowiednim wyprzedzeniem. Suknię ślubną należy obstalować na pół roku przed tym jedynym dniem. W tym samym czasie trzeba już mieć zarezerwowaną datę ślubu w kościele lub urzędzie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Iluzjonista na weselu?
Nick: