Dodany: 2018-01-18 13:59:15
 

Sztuka magiczna

Sztuka magiczna była przedmiotem ludzkiej fascynacji od wielu lat. Każdy chociaż raz chciał zostać czarownikiem lub wiedźmą i posiadać wielkie magiczne zdolności umożliwiające niezwykłe dokonania.

Niektórzy nie zatrzymali się na marzeniach i faktycznie posiedli trudną sztukę czarów i magii. iluzjonista to typ artysty scenicznego, którego przedstawienie polega na czarach. W czasie przedstawienia prestigitator fruwa, przecina na pół ludzi lub zwierzęta albo wyciąga króliki z kapelusza. Właściwie każdy z widzów wie, że iluzja to pewnego rodzaju oszustwo, będące właściwą kombinacją rozmaitych technologii połączonych z wiedzą artysty. Jednak mimo to, wiele osób w czasie przedstawienia daje się ponieść magii chwili. Doświadczony artysta sprawi, że przez moment wierzymy w prawdziwe czary. Tego trudnego zawodu można się nauczyć, ale nie jest to nauka prosta. Wymaga ona dyscypliny i wielu ćwiczeń. Najlepsi zaczynają od dziecka – zestawy małego magika można kupić w sklepach z zabawkami.

Wprowadzają one dzieci w arkana magicznych sztuczek. Starsi kandydaci na magików mogą wybrać specjalne szkoły i kursy – na przykład w szkołach estradowych. Jednak prawdziwy mistrz iluzjonista opracowuje swoje sztuczki sam i nigdy nie zdradza ich sekretów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sztuka magiczna
Nick: