Dodany: 2018-01-18 13:57:59
 

Jak wygląda show iluzjonisty?

Magia i sztuka czarodziejska fascynowały ludzi od setek lat. Każdy z nas, chociaż raz w życiu chciał być wróżka lub czarodziejem i dokonywać niezwykłych, magicznych czynów. Niektórzy poszli o krok dalej i rzeczywiście nauczyli się trudnej sztuki czarów i magii.

iluzjonista czyli prestigitator to artysta, którego artystyczne show polega właśnie na dokonywaniu niemożliwego. Podczas występu artysta lata, przecina ludzi na pół lub teleportuje ich. Chociaż obiektywnie każdy widz wie, że sztuka iluzji to tylko odpowiednia kombinacja technologii i wiedzy artysty, to wielu z nas na czas pokazu daje się ponieść magii chwili i chociaż przez moment wierzy w prawdziwe czary. Zawodu iluzjonisty można się nauczyć, ale jest to nauka trudna i wymagająca wielu ćwiczeń. Zacząć można już w dzieciństwie – w sklepach z zabawkami dostępne są zestawy małego magika, za pomocą których dzieci mogą poznać podstawy magicznych sztuczek.

Dla starszych i bardziej wymagających dostępne są całe szkoły i kursy – na przykład w szkołach artystycznych. Jednak prawdziwy mistrz iluzjonista opracowuje swoje sztuczki sam i nigdy nie zdradza ich sekretów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wygląda show iluzjonisty?
Nick: