Dodany: 2018-01-18 13:57:05
 

Magia i czarowanie to tajemnicze rzeczy, których wielu z nas chciałoby zaznać każdego dnia. Atmosfera bajek, podobnie jak w przypadku książek o Harrym Potterze, jest niezwykle pociągająca i fascynująca.

Niestety, w dzisiejszej nauce i technologii bardzo trudno jest znaleźć magię. Jedyną osobą, która może nam choć odrobinę przybliżyć czary, jest iluzjonista. Prestidigitator jest artystą, którego sztuka polega na wykonywaniu różnorodnych pokazów, magicznych sztuczek i podstępów mających za zadanie oszukać widza i jego zmysły. Wszyscy wiedzą, że podczas spektaklu artysta pracuje w oparciu o osiągnięcia różnych technik manipulacji i iluzji, ale uczestnicząc w tym rodzaju spektaklu łatwo jest dać się na chwilę porwać czarom i chociaż przez chwilę uwierzyć, że istnieją prawdziwe zaklęcia.

Tym bardziej, że iluzjonista potrafi zaprezentować wiele sztuczek, które wydają się być niemożliwe - lewitacja, ucieczka z wypełnionych wodą akwariów, przecinanie ludzi na pół groźnie wyglądającym mieczem - wszystko to pozwala widzom zanurzyć się w świecie iluzji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W każdym tkwi dziecko
Nick: