Dodany: 2018-01-18 13:56:27
 

kochamy tajemnice

Czary i magia to tajemnicze rzeczy, którymi wielu z nas chciałoby się otaczać na co dzień. Bajkowy klimat niczym z książek o Harrym Potterze przyciąga nas i fascynuje od lat. Niestety, w dzisiejszych czasach nauki i technologii bardzo trudno o magię.

Jedyna osoba, która może nam dać jej namiastkę jest iluzjonista. Prestidigitator to artysta, którego sztuka polega na wykonywaniu rozmaitych pokazów, sztuczek i tricków do złudzenia przypominających magię. W zasadzie wiadomo, że podczas pokazu artysta posługuję się rozmaitymi osiągnięciami techniki, manipulacji i iluzji, ale oglądając tego rodzaju show łatwo dać się ponieść emocjom chwili i chociaż na moment uwierzyć, że prawdziwe czary istnieją.

Tym bardziej, że doświadczony iluzjonista ma w zasobach mnóstwo sztuczek, które wydają się wręcz niewiarygodne – lewitacja, uciekanie z akwariów pełnych wody, wyciąganie królików z kapelusza - to wszystko pozwala widzom na zanurzenie się w magicznym świecie chociaż na chwilę. Tym bardziej, że prawdziwy mistrz sztuki iluzji nigdy nie zdradzi widzom sekretów swojej czarodziejskiej sztuki. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kochamy tajemnice
Nick: